"G.Saray'ı zorlayacak takım yok"

Galatasaray Kulübü 2. Başkanı Mehmet Helvacı, Galatasaray'ı bu oyunuyla ligde zorlayacak bir takım olmadığını iddia etti.

Galatasaraylılar Cemiyeti'nin 101. yılının kutlamasına katılan Helvacı, Lig TV'ye yaptığı açıklamada, takımın bugün gerçek oyununu hala ortaya koymadığını dile getirerek, ''Takımımız bundan sonra sürekli olarak üstüne koyarak daha da iyi olacak. Ekibimiz, bu oyunu ileriye de götürerek ortaya koyduğu müddetçe, şu anda ligde Galatasaray'ı zorlayacak takım yok. Güzel futbol oynuyor Galatasaray'' dedi.

Mehmet Helvacı, bunu sadece Galatasaraylı olarak kendilerinin değil, Galatasaraylı olmayanların da söylediğini anlatarak, ''Bu seneki takım oyunu, göstergeler, takım içindeki arkadaşlık... Bir futbol takımındaki olması gereken her şeyin olduğunu gösteriyor. Bu da diğer takımlara göre mutlu sona daha yakın olduğumuz inancını oluşturuyor. Şampiyonluğa bizim daha yakın olmamızı söylemimize neden oluyor'' diye konuştu.

Sercan'ın transferiyle ilgili yeni bir gelişme olmadığını kaydeden Helvacı, ''Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı haklı olarak bir bonservis bedeli talep ediyor. Bizim için o bonservis bedeli bir fırsat yaratmıyor. Ancak, bu transferi fırsatlar ve ihtiyaçlar belirler'' diyerek sözlerini tamamladı.

BİZE ULAŞIN