Hesaplaşma!

9 günde 3 yenilgi alan Trabzonspor'da sular durulmuyor. Başkan Sadri Şener, istifa sinyali veren teknik direktör Hugo Broos ile hafta içinde görüşecek ve hesap soracak

Trabzonspor'da alınan kötü sonuçlar sonrası camiada çatlak sesler yükselmeye başladı. Bordo- mavililerin iki haftada ligin iki yeni ekibine yenilmesi, Avrupa arenasında Toulouse önünde turun mucizelere kalması, teknik direktör Hugo Broos'un koltuğunu sallamaya başladı. Manisa deplasmanında taraftarın yönetimi istifaya davet etmesi üzerine başkan Sadri Şener, dün kurmaylarıyla bir durum değerlendirmesi yaptı. 2-1'lik Diyarbakır mağlubiyetinin ardından 1-0'lık Manisa yenilgisini "Kabul edilemez" olarak niteleyen Şener, hafta içinde teknik direktör Hugo Broos ile görüşmeye karar verdi.

KREDİSİNİ TÜKETTİ
Bordo-mavili başkan, Belçikalı hocadan takım hakkında detaylı bir rapor alacak ve kötü sonuçların hesabını soracak. Şener'in çevresine büyük umutlarla göreve getirdiği Broos için "Kredisini bitirdi" yorumunu yaptığı ve Toulouse ile Bursa sınavlarının ardından her türlü kararın alınabileceği belirtildi.
BİZE ULAŞIN