Maçı çevirebilmek güzel

Daum, yenik duruma düştükleri halde maçı çevirebilmelerinin sevindirici olduğunu belirterek "Özellikle ikinci yarıda çok enerjiktik. Daha fazla gol de atabilirdik" dedi

Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum, Diyarbakır önünde farklı bir 11'le sahaya çıktıkları için maçın başlarında biraz ritim bozukluğu yaşadıklarını söyledi. Alman teknik adam, yenik duruma düştükten sonra maçı çevirmelerinin son derece sevindirici olduğunu belirterek "Özellikle ikinci yarıda çok daha enerjik bir görüntümüz vardı. Belki daha fazla gol atabilirdik. Takımda maç boyu iyi şeyler gördüm. Oyuncuları kutluyorum. Karşımızda da çok iyi bir Diyarbakır takımı vardı. Eminim bu deplasmanda diğer rakipler çok zorlanacaklardır. Ziya Doğan'a başarılar diliyorum. Umarım ligde kalıcı olurlar" diye konuştu.

ATATÜRK AŞIĞI DAUM!
Transfer konusunda konuşmak istemeyen Christoph Daum "Bunlar sportif direktörümüz Aykut Kocaman'ın sorumluluğunda... Kocaman Şimdiye kadar olağanüstü işler başardı" dedi. Daum, ceketinin yakasındaki Atatürk rozetiyle ilgili gelen sorulara ise "Türkiye'ye geldiğimden beri Atatürk fanatiğiyim. Bunu göstermek istiyorum. En büyük Atatürk" sözleriyle yanıt verdi.

BİZE ULAŞIN