Tallinn'de mecburi rotasyon

Hakan Balta, Kewell, Ayhan, Uğur ve Keita'yı sakatlıkları sebebiyle Tallinn rövanşına götürmeyecek olan Rijkaard, Gökhan Zan, Servet, Arda ve Baros'u ise dinlendirecek

Avrupa Ligi gruplarına kalma yolunda Estonya Talinn'i sahasında 5-0 mağlup ederek büyük yol kateden Galatasaray'da teknik direktör Rijkaard, Perşembe günü oynanaycak rövanş maçında kadroda geniş çaplı rotasyona gidiyor. Ayhan, Hakan Balta ve Keita'nın sakatlıkları nedeniyle ilk onbirde değişiklik yapmak mecburiyetinde olan Hollandalı teknik adamın, dinlendirmek istediği Sabri'yi, sol bekte oynayacak iki oyuncusunun da sakatlanması üzerine kadroya alacağı öğrenildi. Arda ve Baros'u kenarda tutacak olan Rijkaard, Nonda ve Yaser'e ilk onbirde şans tanıyacak. Gökhan Zan ve Servet'in de yerlerini Emre Güngör ve Emre Aşık'a bırakacağı, Mustafa Sarp-Ayhan'dan boşalan bölgede ise Mehmet Topal- Barış'ın görev yapacağı öğrenildi. Sert futbol oynayan Estonya temsilcisi karşısında Elano'nun riske edilip edilmeyeceğine ise maç günü karar verilecek.

CİMBOM'DA ÖNCE İZİN SONRA TALLİNN
Kayserispor'u da mağlup eden ve ligde üçte üç yapan G.Saray, Perşembe günü deplasmanda oynayacağı Talinn maçının hazırlıklarına dün başladı. Pazar günü maçta oynayan oyuncular rejenerasyon çalışması yaparken, Rijkaard takımına bugün izin verdi ve yarın sabah özel uçakla Estonya'ya gidileceğini bildirdi.

BİZE ULAŞIN