Güvenim sonsuz

Dalgalı günler geçiren Kartal'da başkan Demirören SABAH'a, "Beşiktaş'ın aldığı her kötü sonuç beni üzer ancak ben takımıma ve hocam Denizli'ye her zaman çok güvendim" dedi

  1. Haberler
  2. Spor
Çarşamba 26.08.2009 ABONE OL
Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, SABAH'a konuştu. Siyah beyazlı kulübün başkanı son günlerde ağır bir şekilde eleştirilen takımı ve teknik direktör Mustafa Denizli için, "Benim güvenim sonsuz. Çocuklar çıkışa geçecektir" dedi. Başkan, "Beşiktaş'ın aldığı her kötü sonuç beni üzer, ancak ben takımıma, Sayın Mustafa Denizli'ye her zaman güvendim. Güvenmeye de devam ediyorum. İlk 3 hafta istediğimiz ve beklediğimiz performans ortaya konamadı ancak bu takımın önümüzdeki süreçte gösteremeyeceği anlamını taşımaz. Ben hocamıza ve takımımıza güveniyorum. Başarılı olacaklarına inanıyorum. Bu konuda daha sabırlı olmamız gerekiyor" diye konuştu.

YIPRATMA POLİTİKASI
Transferde yapılan yanlışlıklarla ilgili iddialar için de Demirören, "Takım için faydalı doğru isimleri bu kadroya katmaya çalıştık. Eksikler varsa onları da çözeriz. Mustafa hocayla her zaman görüşüyoruz. Belli kesim Beşiktaş'ın başarısını hazmedemiyor. O nedenle devamlı bir yıpratma politikası var. Kulübün menfaatleri için her şeyi yapmaya hazırım. Yapıyorum da.." ifadesini kullandı. "Transfer olacak mı?" sorusuna ise başkan, "Çalışmalarımız var. Yabancı kadromuz dolu. Yerli bir isim olabilir" yanıtını verdi.


BUGÜN NELER OLDU