Denizli ıslıklandı

Beşiktaş Teknik Direktörü Ernst'i oyundan alıp Uğur İnceman'ı sokunca tribünler şoke oldu!.. Islıklar ve protestolar da Denizli'de buz gibi bir hava yarattı

Beşiktaş'ta hafta içinde yaptığı sert çıkışlarla medyayla arası açılan ve camianın da büyük tepkisini çeken teknik direktör Mustafa Denizli'yi ilk defa taraftar da dün gece ıslıkladı. Siyah beyazlı taraftarlar maçın en iyi isimlerinden biri olan Alman yıldız Fabian Ernst'i 83. dakikada oyundan alıp yerine Uğur İnceman'ı sokan Mustafa Denizli'ye büyük tepki gösterdi. Denizli tribünlerin bir kısmı tarafından yuhalanırken bir kısmı tarafından ise ıslıklandı. Denizli'nin bu tercihi karşısında şaşkınlıklarını gizleyemeyen siyah-beyazlı taraftarlar, Alman yıldıza da büyük destek verdi ve çılgınca alkışladı. Denizli Beşiktaş'ta göreve geldikten sonra ilk defa böyle bir protestoya maruz kaldı.

KARGALAR KILAVUZ OLAMAZ!
Mustafa Denizli hafta içinde kendisine yapılan eleştiriler için, "Kargalar bana kılavuzluk yapamaz. İki türlü karga vardır. Birisi leş kargasıdır diğeri de malum kargadır. İkisi de bir işe yaramaz. Kargalar kılavuzluk yaparsa burnumuz yerden kalkmaz" demişti.


BİZE ULAŞIN