"F.Bahçe'nin işi zor"

Turkcell Süper Lig'de yarın deplasmanda Fenerbahçe ile karşılaşacak Manisaspor'un Teknik Direktörü Mesut Bakkal, oyun disiplinini sahanın her bölümünde sürdürmeleri halinde Fenerbahçe'nin işinin zor olacağını söyledi.

Bakkal, yaptığı açıklamada, Fenerbahçe'nin gücünü bildiklerini, hedeflerinin agresif bir futbol sergilemek olduğunu belirterek, ''Sahanın her yerinde, hücumda ve defansta hatalarımızı kapatacak ve özveriyle mücadele edeceğiz. Manisaspor'un tek silahı oyun disiplini olacak. Oyun disiplinini sahanın her bölümünde sürdürürsek Fenerbahçe'nin işi zor'' dedi.

Isaac'in durumunun netleşmediğini, takımla birlikte bu hafta antrenmanlara başlayan Sezer'in de idman eksiği bulunduğunu bildiren Bakkal, ''Sezer'in katılımıyla takım içinde çok olumlu bir aile havası oluştu. Daha yolun başındayız. Ancak, çok olumlu gelişmeler yakaladık. Trabzonspor'u yendik diye kesinlikle bir rehavet söz konusu olamaz. Çünkü bu haftaki rakip çok daha güçlü. Bizim işimiz mücadele etmek'' diye konuştu.

Futbolculardan Kemal Okyay da takımda arkadaşlığın çok geliştiğini belirterek, Sezer'in takıma dönmesine herkesin sevindiğini söyledi.

Kemal, ''Manisaspor'un hedefi, Turkcell Süper Lig'de kalıcı olmak ve sürekli çıkış sergilemek. Tüm takım arkadaşlarımın kafasında böyle bir hedef var. İşte bu hedef arkadaşlığımızı daha da arttırıyor. Herkesin kendine çok güveni var. Bu güveni hocamız sayesinde sürekli artırıyoruz'' diye görüş açıkladı.

BİZE ULAŞIN