Günün içinden

İstanbul' da yelken şenliği
İSTANBUL'DA bugün başlayıp Nice ve Barcelona etaplarının ardından Fransa'nın Brest kentinde sona erecek "İstanbul Europa Race" yelken yarışının açılış kokteyli Four Seasons Otel'de yapıldı. Bugün Topkapı Sarayı açıklarından saat 12.00'de, Başbakan Tayyip Erdoğan'ın startına vereceği yarışta ekipler Nice ve Bancelona'ya uğradıktan sonra Brest'te önce varıp 150 bin Euro'luk ödülü kazanmak için mücadele edecekler.

M.İlhan ABD'de tam yol

SEZONUN son grand slam'i ABD Açık Tenis Turnuvası'na katılan milli sporcu Marsel İlhan, 2. eleme turu maçında, 23 numaralı seribaşı Fransız Sebastien De Chaunac'ı 7-6'lık setlerle 2-0 yenerek 3. eleme turuna yükseldi. 3. eleme turunda Brezilyalı Ricardo Mello ile karşılaşacak İlhan, grand slam düzeyinde teklerde 'iki maç üst üste kazanan ilk Türk sporcu' unvanını aldı.

Sigara yasağında yok artık!

RİZE Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, bundan sonra stat girişlerinde taraftarların üzerinde bulunan sigara paketlerinin toplanacağını açıkladı. 4207 sayılı Tütün Mamullerinin Zararlarının Önlenmesine Dair Kanun kapsamında statlarda sigara içilmesinin yasaklandığını belirten yetkililer, futbolseverlerin Rizespor'un maçlarına gelirken hassas olmalarını isteyip yasayı uygulayacaklarını hatırlattılar.

Petkim'de 7 imza birden

BASKETBOLDA yeni sezona iddialı hazırlanan Aliağa Petkim, iç ve dış transferde daha önce anlaşmaya vardığı 7 oyuncuya imza attırdı. Dış transferde ABD'li Chris Johnson ve Jeremy Wise, Hırvat Mateo Kedzo ve Beykoz'dan alınan Hasan Özkan ile geçen sezon mavi beyazlı formayı giyen Reha Öz, Hazer Avcı ve Ceyhun Altay, birer yıllık sözleşmeye imza attı.

BİZE ULAŞIN