"Beşiktaş hiçbir zaman iddiasını kaybetmez"

Beşiktaş Kulübü 2. Başkanı Ertuğrul Kumcuoğlu, ''Beşiktaş, ligde hiçbir zaman iddiasını kaybetmez'' dedi.

Kumcuoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, ligin başında kaybedilen puanları önemsemediklerini, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da hedeflerinin hem ligde, hem de kupada şampiyonluk olduğunu söyledi.
Şampiyonlar Ligi'nde ilk olarak gruptan çıkmayı hedeflediklerini kaydeden Kumcuoğlu,
''Ligin ilk dört haftasında kaybettiğimiz 6 puanı çok büyük bir kayıp olarak görmüyoruz. Biz teknik heyetimize ve futbolcularımıza güveniyoruz. Beşiktaş ligde hiçbir zaman iddiasını kaybetmez'' diye konuştu.

TABATA TRANSFERİ OLUMLU

Beşiktaş'ın yeni transferi Tabata ile ilgili eleştirilere de yanıt veren Kumcuoğlu, şunları kaydetti:

''Biz transferde hocamızın verdiği raporlar doğrultusunda hareket ettik. Tabata'yı renklerimize bağlamakla ne kadar yerinde bir transfer yaptığımızı herkes görecek. Tabata futboluyla Beşiktaş'ta başarılı işler yapacak. Hem sporcu, hem de karakter yönünden her yönüyle Beşiktaşlıları memnun edecek. Herkes Tabata'ya verilen parayı konuşuyor. Takım içinde Tabata'nın transferinde harcanan parayla ilgili her hangi bir sorun yok. Beşiktaş yanlış bir iş yapmadı. Konuşan korkusundan konuşuyor.
Mehmet Topuz transferinde kan kaybettiğimizi söyleyenler bize şimdi de 'Siz haklı çıktınız' diyorlar. Tabata, Mehmet Topuz'dan daha kaliteli bir futbolcu. Bunu herkes görecek.''

BİZE ULAŞIN