Devamı gelecek

Kayserispor'a attığı muhteşem golle Galatasaraylılara 'Merhaba' diyen Elano, "Buraya büyük başarılar elde etmeye geldim. İlk gol önemlidir ama daha çok gol atacağım" dedi

Elano Blumer, sarı-kırmızılı forma altında büyük başarılar elde etmek istediğini belirtti. GSTV'ye konuşan Sambacı, bu gece oynayacakları Ankaraspor karşılaşmasının zor bir 90 dakika olacağını ve Avrupa Ligi'nde de zorlu bir gruba düştüklerini belirtti. İşte Elano'nun açıklamaları: "Geçen hafta çok güzel bir gol attım. Levadia Tallinn önündeki performansım Kayserispor maçından daha iyiydi. Her geçen gün performansımın üstüne koyuyorum. Amacım, Galatasaray'da büyük başarılar elde etmek. Kayserispor'a attığım golde topun 120 km hızla gitmesi güzel ama önemli olan atılan şutun gol olması. Ayrıca takım arkadaşlarım bana çok yardımcı oluyor. İki kızım var, onları eğlendirmem lazım. O yüzden İstanbul'da daha çok oyuncakçılara gidiyorum."

"RAKİPLER ZORLU"
Elano, Avrupa Ligi'ndeki rakipleri için de, "Avrupa Ligi'ndeki grubumuz zorlu ama bizim takımın kalitesi bu gruptan çıkmaya yeter. Ankara'da da zorlu bir maç oynayacağız" yorumunu yaptı.
BİZE ULAŞIN