Evimizde gibiyiz

F.Bahçe'nin iki yeni Brezilyalı'sı, Santos ve Cristian, sarı-lacivertli taraftarlara övgüler yağdırdı ve ilk günden beri uyum sorunu çekmediklerini belirttiler

Çarşamba 02.09.2009
ABONE OL
Avrupa Ligi biletini alan ve ligde 4'te 4 yapan Fenerbahçe'nin iki yeni Brezilyalısı Andre Santos ve Cristian, Türkiye'ye geldikleri ilk günden itibaren sarı-lacivertli camiaya uyum sağladıklarını ve takımdaki vatandaşlarının başarılarında büyük pay sahibi olduğunu ifade ettiler. Andre Santos, "Fenerbahçe Türkiye'nin değil, dünyanın sayılı kulüplerinden biri. Taraftarımız muhteşem ve her yerde. Biz Macaristan'a gittik orada taraftarımız vardı. İsviçre'ye gittik. Orada da F.Bahçeliler vardı. Sanırım nereye gidersek gidelim bu değişmeyecek" diye konuştu.

DAUM BİZE SAHİP ÇIKTI
Cristian Baroni ise "Biz buraya geldiğimizde sanki kıtalar aşıp Türkiye'nin en büyük takımı Fenerbahçe'ye değil de Brezilya içinde bir takıma transfer olmuş gibiydik. Çünkü takımın yarısı Brezilyalıydı. Teknik ekibin bizi sahiplenip, bize güvenmesi bu iyi performansta etkili oldu" ifadesini kullandı.