Ben kurtarıcı değilim!

Transferi olay olan Tabata, "Ben buraya bir numaralı kurtarıcı olarak gelmedim Adaptasyonu çok kolay bir şekilde atlattım. G.Saray maçına hazır çıkacağım" dedi

  1. Haberler
  2. Spor
Perşembe 03.09.2009 ABONE OL
Beşiktaş'ın yeni transferi Rodrigo Tabata, tek başına kurtarıcı olarak gösterilmesinin yanlış olacağını söyledi. Gaziantepspor'dan 8 milyon Euro bonservis bedeliyle transfer edilen ve siyah-beyazlı camiada başkan Yıldırım Demirören'i hedef haline getiren Tabata, "Adaptasyonu çok kolay bir şekilde atlattım. Şimdi daha hızlı bir şekilde arkadaşlarımla kaynaşacağım. Takımdaki Brezilyalı oyuncular bana çok yardım ettiler. Buraya geldiğimde bana kulüpteki sistemin nasıl işlediğini, nerede ne yapmam gerektiğini çok iyi anlattılar. Tabii ki gün geçtikçe onların sayesinde daha çok şey öğreneceğim" diye konuştu.

BÜYÜK BİR TAKIM...
Beşiktaş'ta, Gaziantepspor'daki performansından daha iyisini yapmaya çalışacağını dile getiren yıldız futbolcu, "Brezilya'dayken zaten büyük bir takım için oynuyordum. Şimdi benim için bu yarışın tekrar başladığını biliyorum. En büyük amacım tekrar kendimi gösterip büyük bir takıma gitmekti. Bunu da başardım. Şimdi daha iyisini yapmak için çok uğraşacağım" dedi.

BUGÜN NELER OLDU