Carlos'a ilginç teklif

Pazar 06.09.2009 17:40
ABONE OL
Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı Roberto Carlos'a çok ilginç bir transfer teklifi yapılacağı iddia edildi. İngiltere'de yayın yapan ve sansasyonel haberleriyle adından sıkça söz ettiren News of the World Gazetesi, Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı Roberto Carlos'a yakın bir gelecekte İngiltere League Two (4. Lig) takımlarından Notts County'nin transfer teklifinde bulunacağını iddia etti.

Notts County'nin futbol direktörlüğüne getirilen Sven Goran Eriksson'un dünyaca ünlü yıldızı kadrosuna katarak takımın kalitesini arttırmayı istediği ifade edilirken, geçtiğimiz ay gerçekleştirilen Sol Campell transferinin de bu amaca yönelik bir girişim olduğu belirtildi.

Konuyla ilgili olarak News of The World'e konuşan bir kulüp yetkilisi ise iddiaları doğrulayarak, "Sol Campell bizim ilk büyük transferimizdi. Ancak bu transfer son olmayacak. Önümüzdeki birkaç hafta içerisinde üst düzey 4 ya da 5 isim transfer etmeyi düşünüyoruz. Roberto Carlos da listemizde. Onunla zaten görüşüyoruz. Çok fazla maaş istiyor ancak buna razıyız. Para bizim için sorun değil" dedi. 36 yaşındaki Brezilyalı yıldızın bu transfer teklifine nasıl cevap vereceği ise şimdiden büyük merak konusu oldu.