"Pes edecek biri değilim"

Pazar 06.09.2009 00:00
ABONE OL
Fenerbahçeli futbolcu Özer Hurmacı, ameliyatının ardından rehabilitasyon sürecini iyi geçirdiğini ve eski gücünü kazandığını ifade etti.

Fenerbahçe Kulübü'nün internet sitesinde açıklaması yer alan Özer, milli maçlar nedeniyle lige verilen arada gerekli yüklemeleri yaparak antrenman açığını kapatmaya çalıştığını anlatarak, ''Önümüzdeki dönemde benden beklenen performansı sahaya yansıtmak için gayret göstereceğim. Çünkü kendimi daha yeni Fenerbahçe'ye transfer olmuş gibi görüyorum'' dedi.

Özer'in açıklamaları şöyle:
''Takımdaki yerimi bulmak için çok çalışmam gerektiğini biliyorum. Ama ben pes edecek biri değilim. Ameliyatımın ardından hocalarımın ve doktorlarımın direktifleri doğrultusunda çalışmalarım sürüyor. Takımdaki herkesten daha fazla çalışmam gerektiğini ve kendimi hem hocama hem taraftarlarımıza kanıtlamak durumunda olduğumu biliyorum. Gerek Almanya hazırlıkları gerekse İstanbul'daki hazırlıklarda takımla birlikte olamadım. Ancak çok fazla bir kaybım olduğunu da düşünmüyorum. Henüz ligde 4. maçını yapmış bir takımız. Bazı maçlarda kısa süreli de olsa görev aldım. Ama bu maçlarda kendimi en iyi şekilde ifade ettiğimi zannetmiyorum. Milli takım arası benim için son derece iyi geçirdiğim bir dönem olacak. Bu aradan sonra yüzde yüz hazır bir Özer'i taraftarımıza seyrettireceğim. Alabileceğimiz tüm başarılara bende ortak olacağım.''

https://www.sabah.com.tr