Tek derdi forma

Kulübünün 1.5 milyon Euro ödemesi halinde sözleşmesi 2011'e kadar uzayacak olan Semih, "En büyük sorunum yedek kalmam. Fenerbahçe formasını düzenli giymek istiyorum" dedi

Pazar 06.09.2009
ABONE OL
Fenerbahçe'nin nöbetçi golcüsü, hakkında çıkan transfer söylentilerine son noktayı koydu. Sözleşmesi sezon sonunda sona erecek olan ve kulübüyle 1 yıl opsiyonu bulanan Semih Şentürk, yuvadan ayrılmaya sıcak bakmadığını, tek derdinin ilk 11'de oynamak olduğunu söyledi. Sarı-lacivertli yönetim de performansından son derece memnun olduğu forvetini bırakmaya yanaşmıyor. Senede 1.5 milyon Euro alan Semih'e aynı para ödenirse, golcünün sözleşmesi otomatik olarak 1 yıl daha uzayacak. Opsiyonu kullanmaya kararlı olan yöneticiler, Semih'in gelecek sezon da Fenerbahçe ile yoluna devam edeceğine inanıyorlar.

YEDEK OLMAK İSTEMİYOR
Yurt dışından çeşitli Avrupa kulüplerinden birçok ciddi teklif alan milli yıldız, "Ben Fenerbahçe ile bir sözleşme yaptım ve bu anlaşma gereği kazandığım ciddi bir para var. Bu parada herhangi bir düzenlemeye gidilmesini istemem söz konusu değil" diyerek zam talep ettiği yönünde çıkan haberleri yalanladı. "Tek sorunum var. O da sarı-lacivertli formayı giyebilmek ve düzenli olarak ilk 11'de oynamak" yorumunda bulunan Semih, "Benim şu an kafamı tek meşgul eden olay, geçmişte yaşadığım, iyi oynadığım maçların ardından bile yedek kulübesinde oturmam. Umarım artık bu sorunu yaşamam ve kafam rahat olur" açıklamasını yaptı.