Beşiktaş hastanesi

Galatasaray derbisine 6 gün kala Beşiktaş'ın reviri ana baba günü gibi! Yusuf, Batuhan kesin yok. Nobre, Bobo, İbrahim Toraman, Rüştü ve Tello şüpheli

  1. Haberler
  2. Spor
Pazartesi 07.09.2009 ABONE OL
Galatasaray ile oynayacağı derbide 3 puanı hedefleyen Beşiktaş'ta sakat futbolcuların çokluğu teknik heyeti endişelendiriyor. Ümraniye Tesisleri adeta Beşiktaş Hastanesi'ne dönerken, işte siyah-beyazlılardaki son durum: İğne tedavisi olan Yusuf Şimşek kesin yok. Dizindeki ağrıları süren Nobre'nin oynaması zor. Bobo'nun riske edilmesi halinde sakatlığı büyüyebilir ve oynama ihtimali yüzde 10. Belindeki ağrıları süren Rüştü düz koşulara başladı, ancak derbide kale Hakan'ın olacak. Estonya maçında oynamayan ve Milli Takım'la Bosna-Hersek'e gidecek Nihat'ın durumu belirsiz.

DEMİRÖREN: SAKATLARI ARAŞTIRIN!
Şili Milli Takımı kadrosunda bulunan ve Brezilya ile oynayacakları maçın ardından ancak Cuma günü İstanbul'a gelebilecek olan Tello'nun da Mustafa Denizli'den formayı kapması zor.Omuzundan tedavi olan Batuhan da derbide yok. Sakatlığı geçen ancak hazır olmayan İbrahim Toraman'ın da Galatasaray maçının temposunu kaldırabilmesi zor görünüyor. Bu arada başkan Yıldırım Demirören, Ümit Milli Takım'a 4-3 mağlup olan takımının performansından memnun kalmadı ve sakat oyuncuların çokluğu yüzünden Ümraniye'de araştırma başlattı.
BUGÜN NELER OLDU