"Hocam; hediyeni yarın versem!"

Cuma günü Terim'in doğum gününü kutlayıp elini öpen Arda, tecrübeli teknik adama, "Hocam kampta olduğumuz için hediyenizi alamadık. Ama size yarın (Cumartesi) hediyenizi vereceğim" dedi ve sözünü tuttu

Pazartesi 07.09.2009
Güncelleme: Pazartesi 07.09.2009
ABONE OL
Cumartesi gecesi Estonya maçındaki futbolu ile parmak ısırtan Galatasaraylı Arda Turan, bu performansının temellerini maçtan bir gün önce attı. A Milli Takımlar Teknik Sorumlusu Fatih Terim, geçen cuma 56. doğum gününü kutlarken, aynı gün öğle saatlerinde Galatasaraylı futbolcu, tecrübeli teknik adamın yanına giderek, "Hocam doğum gününüz kutlu olsun. Kampta olduğumuz için size bir hediye alamadım. Ama bir gün gecikmeli olsa da size bir hediye versem olur değil mi? Yarın akşam (cumartesi gecesi) en güzel hediyelerinizden birini alacaksınız. Söz veriyorum" der. Arda, Fatih Terim'in bu sırada elini de öperken, kurt çalıştırıcı ise milli futbolcuya sarılarak, "Teşekkür ederim. Benim için en büyük hediye Estonya maçının kazanılmasıdır. Hediyeni sabırsızlıkla bekliyorum" ifadesini kullanır.

MENAJERLERİN GÖZDESİ
Estonya maçında Arda, hocasına en güzel hediyelerden biri verirken, oynadığı futbolla da bir çok takımın transfer listesinde yine üst sıralara çıktı. Maçı televizyondan izleyen birçok Avrupalı menajer, Arda için zemin yoklamaya başladı.