Biz ne Bosna'lar gördük

  1. Haberler
  2. Spor
Salı 08.09.2009 11:04 ABONE OL
Milli Takımımız yarınki kritik maç için dün Bosna'ya giderken, teknik direktör Fatih Terim karşılaşmayla ilgili olarak iddialı açıklamalar yaptı. "Biz zoru severiz" diyen tecrübeli hoca "Bosna daha avantajlı görünse de, kazanan biz olacağız. Kimse merak etmesin, biz bu ortamları iyi biliriz ve gerekeni yaparız" ifadesini kullandı.

Zoru severiz
"Bosna, daha avantajlı gözükse de, kazanmaktan başka bir düşüncemiz yok. Bu ortamları iyi biliriz".

2010 Dünya Kupası Avrupa Eleme grubunda yarın Bosna Hersek ile karşılaşacak olan A Milli Futbol Takımımız, dün Bosna'ya gitti. Millileri, basın mensupları, Saraybosna'da görevli bulunan Türk birliğinden bazı subaylar ve az sayıda Türk vatandaşı karşıladı. Türk taraftarlar, Fatih Terim'e çiçek verirken, en büyük ilgiyi Galatasaray'ın yıldız futbolcu
Arda Turan'a gösterdiler.

Kazanacağız

Fatih Terim, karşılaşma ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. Bosna mücadelesinin zorlu geçeceğini söyleyen deneyimli hoca, "Bosna Hersek daha avantajlı gözükse de, kazanmaktan başka bir düşüncemiz yok. Ancak biz zor maçları severiz. Oyuncularıma güveniyorum" dedi. Milli Takımlar Sorumlusu Levent Kızıl da başka sonuçları değil, kendi maçlarına odaklandıklarını dile getirdi.

BUGÜN NELER OLDU