Parçalarız!

Beşiktaş'ta Mustafa Denizli Bosna-Türkiye maçı için şu yorumu yaptı: "Bizim Milli Takımımızın Bosna'yı paramparça yapması lazım. Kazanırsak banko gideriz."

Pazartesi 08.09.2009
Güncelleme: Salı 08.09.2009
ABONE OL
Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Milli Takım'ın Bosna Hersek ile oynayacağı maç için, "Ermenistan karşısında seyrettiğim Bosna Hersek'i bizim Milli Takımımızın paramparça yapması lazım. Son derece temposuz, kazanabileceği kadar oynayan bir takımdı" dedi. Siyah beyazlı takımın hocası Denizli, "Kazanırsak banko gideriz. Berabere kalsa dahi büyük şansımız var. Bosna yenilgi ve beraberlik halinde takılır. İspanya son Bosna maçını alır ve Türkiye'nin yolu açılır" diye konuştu.

GÜÇLÜĞÜN ALTINDAN KALKARIZ
Dün sabah yapılan idmanda basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Denizli, Eylül ayında Beşiktaş'ı yoğun bir temponun beklediği yorumu üzerine, "Bu kadro her güçlüğün altından kalkacak durumdadır. Böyle bir takımdan kimse şüpheye düşmesin. Belki biraz geç devreye giriyor ama devreye girdiği zaman da sonunu getiriyor''yorumunu yaptı. "İlk defa sancılı bir süreç yaşamadıklarını" ifade eden Denizli, yaşadıkları sancıları aşabileceklerini kaydetti.

DEVRE ARASI OPERASYON
Batuhan'ın fazla kilolarının olduğunu şu anda 104 kiloda bulunduğunu bildiren kurt hoca, ilk etapta 96- 97 kilo seviyesine düşmesi gerektiğini kaydederek, "Böylece normal temposuna girer. Temposunu önümüzdeki haftadan itibaren yükselteceğiz" dedi. Beşiktaş Teknik Direktörü, sakatlıkların düzelmesinin sevindirici olacağını ancak futbolcuların bazılarının uzun süredir takımla antrenman yapmamış olmasının dönüşlerini uzatacağını vurguladı. Şu anda 26 kişilik bir kadroyla çalıştıklarını belirten Denizli, ilk yarının ardından sayının 22'lere gelebileceğini de ifade etti.