Günün içinden

Salı 09.09.2009
Güncelleme: Çarşamba 09.09.2009
ABONE OL
Hadi Türkmen'e vefa
Fenerbahçe'nin 1907 Gençlik Grubu ve Genç Fenerbahçeliler, spor yazarı Hadi Türkmen'i ziyaret ederek "Geçmiş olsun" dileğinde bulundu. Şeker hastalığı nedeniyle Çapa'da bir süredir tedavi gören Türkmen, sevdiklerinin desteğiyle güç topladığını belirtti, GFB ve 1907 Gençlik'e teşekkür etti.

Kadir Has'ta operasyon

Türkiye-Estonya maçının oynandığı ve bozuk zemini yüzünden şikayetlere konu olan Kayseri Kadir Has Stadı'nın müdürü Osman Kayaalp görevinden alındı. Stadın zeminine Edirne'de üretilen hazır çimler rulo halinde getirilerek döşenmiş ancak tüm bakım çalışmalarına karşın çim zemin istenilen standartlara bir türlü ulaştırılamamıştı.

Tayvan'da koltuk gitti

Gençlik ve Spor Ankara İl Müdürlüğü koltuk değişikliğine gitti. Görevden alınarak Zonguldak'a tayini çıkan eski il müdürü Ahmet Sağlam, mahkemeden geri dönüş kararı aldı. Sağlam'ın dönüşüyle, şu an Tayvan'da görevde bulunan İl Müdürü Metin Odabaş ise tekrar Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü (GSGM) kadrosuna geçirildi.

Deprem, Ümitleri korkuttu

Avrupa Ümitler Şampiyonası grup eleme maçı için Gürcistan'da bulunan Ay-yıldızlı takım deprem korkusu yaşadı. Millilerin kamp yaptığı Kutaisi kentinin 80 kilometre yakınında, gece saat 02.15'te meydana gelen 6.2 şiddetindeki Gürcistan merkezli deprem sonrası kafiledeki herkesin odalarını terk ettiği, depremde can ve mal kaybı yaşanmadığı öğrenildi. Ümit Milli Takım, gruptaki 3. maçında bugün Gürcistan ile 15:00'te karşılaşacak.

Mevlüt bıçak altında

Milli Takım kadrosundan çıkartılan Mevlüt Erdinç, bugün bıçak altına yatıyor. Paris Saint Germain'in Lille ile oynadığı maçta sol omzundan sakatlanan ve Türkiye'yi Estonya ve Bosna Hersek sınavlarında yalnız bırakan Mevlüt, bugün ameliyat olacak. Golcü oyuncu, PSG'nin ligde Monaco ve Lyon maçlarında forma giyemeyecek.