Polonya gözdağı verdi

Polonya, ikinci maçında karşılaştığı Türkiye gazisi Litvanya'yı rahat mağlup etti. İkide iki yapan şampiyonanın ev sahibi, bugünkü rakibi Ay-yıldızlı ekibimize de diş gösterdi

  1. Haberler
  2. Spor
Çarşamba 09.09.2009 ABONE OL
D Grubu'nun diğer maçında Polonya, Litvanya'yı 86-75 yendi. Gruptaki ikinci maçını da kazanan Polonya, bugün son karşılaşmasında Türkiye'nin rakibi olacak. Litvanya ise Türkiye'nin ardından Polonya'ya da yenilmekten kurtulamadı. Öte yandan ikinci çeyrekte elektrik kesintisi nedeniyle maça kısa bir süre ara verilirken, 3. periyotta da sahaya giren Litvanyalı bir taraftar, rakip taraftarlara dönerek şortunu indirdi. Göstericiyi polis salon dışına çıkarttı.

MAÇIN ANAHTARI: Litvanya ile açılışı grubun finali olarak görürken, gerçek final geldi çattı son maça. Polonya, müzikhol olarak inşa edilen Centennial Hall'un müthiş akustiğinde binlerce seyircisinin desteğiyle oynayan bir ekip ama nereye kadar. Bütün maçı sadece 7 kişiyle paylaşma şansına sahipler. Oyunu akıllı yönlendirip acele etmeden topu tutarak hücum etmeliyiz. Böylece fizik güçlerini aşağı çekip, onları muhtemel faul problemiyle baş başa bırakabiliriz onları.
BUGÜN NELER OLDU