Hakem iyi çalıştı

Terim: "Golü erken bulduk ama hakemde zorlandık. Hakemin hücumları da güzeldi. Bugün kazansaydık play-off'a giderdik. Özellikle ikinci yarıda goller bulabilirdik."

Perşembe 10.09.2009
Güncelleme: Perşembe 10.09.2009
ABONE OL
Milli Takımlar Sorumlusu Fatih Terim, Bosna maçı sonrası futbolu övdü; hakeme tepki gösterdi: "Bugün kazansaydık play-off'a giderdik. Özellikle ikinci yarıda çok pozisyona girdik. Son 20 dakika gol veya goller bulabilirdik. Bugün hakem dışında her şey iyiydi. Beni niye tribüne yolladı, anlamadım. O pozisyonda sadece 'Faul yok' dedim, atışın 5 metre ileriden kullanıldığını söyledim ve alkışladım. Küfür etmedim. Beni sahadan atmasına yardımcı hakem ve dördüncü hakem de çok şaşırdı. Hakem bugün sistematik bir şekilde bizi sinirlendirmek ve sindirmek için sahaya çıkmıştı. Frikikten golü yediğimiz pozisyona bir kişi bile 'Faul' derse herkesten özür dileyeceğim. Golü erken bulduk ama hakemde zorlandık. Hakemin hücumları da güzeldi! Şimdi Portekiz'e gidince 'Fatih Terim'i sahadan attım' diye övünebilir."

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

"SİZ AFRİKA'YA GİDİN DE..."
Terim, Bosnalı bir gazetecinin "İstifa edecek misiniz?" sorusuna "Siz, Afrika'ya gidin de; benim bırakıp bırakmayacağımı ajanslar geçer, görürsünüz" yanıtını verdi.