Güiza kral olur

Fenercell'de chat yapan Alex, Güiza'nın bu sezon ligde gol krallığını kazanacağını iddia etti. Kaptan, Tabata'nın en iyi yabancılardan biri olduğunu belirtirken Maradona'yı 'Fantastik' olarak tarif etti

Perşembe 11.09.2009
Güncelleme: Cuma 11.09.2009
ABONE OL
Fenerbahçe kaptanı Alex, Fenercell aboneleriyle dün canlı chat yaptı. Alex, bu sezon ligdeki gol kralı adayının Güiza olduğunu söylerken, Beşiktaş'ın yeni transferi Tabata'yı da Türkiye'deki en iyi yabancılardan biri olarak gördüğünü belirtti. İşte Alex'in konuşmasından diğer inciler:
LİGDEve Avrupa'daki maçlarda iyi bir başlangıç yaptık. İki kupayı alacak gücümüz var.
FUTBOLUCoritiba'da bırakabilirim. Kontratımı uzatırsam, burada da noktalayabilirim.
F.BAHÇE'DE çok üzüntü duyduğum maç 2006'daki 5-3'lük Manisa mağlubiyetiydi. En sevindiğim maç ise Zico döneminde deplasmanda 2-1 kazandığımız Beşiktaş maçı.
FUTBOLCU olmasaydım, ne olurdum bilmiyorum. Çünkü tek hayalim futbol oynamaktı.
BREZİLYA Milli Takımı'nda oynayan futbolcular olduğu için Türkiye Ligi Brezilya'da yayınlanmaya başladı. İlk olarak Ankara-G.Saray maçı verildi. Bu Türk futbolu için güzel bir gelişme.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

LEFTER'LE KONUŞMAK İSTERDİM
F.BAHÇE'Yİ tanıdıktan sonra Türkiye'de başka bir kulüpte futbol oynamak istemem.
ZİCO benim aynam olmuştur. Ufaklıktan beri hep onu takip ettim, hep onu örnek aldım.
TRANSFER konuşmak yetkimde değil. Ama eğer bir oyuncu alınacaksa, sağ beke alınması iyi olur. Çünkü orada sadece G.Gönül var.
PELE'Yİ oynarken izlemedim. Ama Maradona fantastik bir oyuncuydu. Babam ise Pele gibi bir oyuncunun dünyaya gelmediğini söylüyor.
BURSA, futbol oynaması en keyifli şehirlerden bir tanesi. Stadı ve taraftarıyla yarattıkları futbol ortamı harika. Ama güçlü bir ekipleri var.
BİR gün Lefter'le konuşma fırsatını yaratmak isterdim kendi adıma. Bu kulübün en büyük isimlerinden bir tanesi. Böyle bir fırsat bulursam gerçekten mükemmel olur.
BÜYÜKkızım Maria kendini Türk hissediyor. Hatta Türk Milli Marşını okuyabiliyor. Türkçe konuşabiliyor, anlayabiliyor. Ben ise Türkçe'yi anlayabiliyorum.

DAUM'DAN KAPTANA KÖTEK!
Fenerbahçe'nin dün akşamki idmanında ilginç kareler vardı. Teknik direktör Daum ile antrenör Roland Koch istasyon çalışması sırasında altından geçtikleri engeli düşüren futbolcuları demir sopayla kovaladı. Daum'un köteğinden kaptan Alex de nasbini aldı.