Hasret bitecek mi?

Ligde zor günler geçiren Trabzonspor'da gol atmayı unutan isimlerden Gökhan Ünal, 120 gündür devam eden orucu, Büyükşehir önünde bozmak istiyor

Cumartesi 12.09.2009
ABONE OL
Geçtiğimiz sezon Trabzonspor'da Gökhan Ünal lige golle başlarken, Umut Bulut ise 5. haftada golle buluşmuştu. Bordo-mavili takımın iki golcü oyuncusu, birlikte 29 gole imza atarken, 15 golü Gökhan Ünal, 14 golü ise Umut Bulut rakip kalelere göndermişti. Geçtiğimiz sezondan uzak bir görüntü sergileyen Gökhan Ünal gol hasretini İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında bitirerek geçmişe sünger çekmek istiyor. Sezon başından bu yana 12 maçta 22 gol atan bordo-mavililere bu anlamda katkı yapamayan Gökhan'ın en büyük destekçisi Hugo Broos... Belçikalı teknik adam, yıldız oyuncuyla sık sık görüşerek onu rahatlatmaya çalışıyor. Broos, bu terapinin sonucunu hafta sonundaki maçta almak için sabırsızlanıyor.

ERTELEME İSTEĞİNE RET
Öte yandan İstanbul'daki sel felaketi nedeniyle İkitelli Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanacak mücadelenin iptalini ya da başka bir stada alınmasını isteyen Trabzonspor'a, Türkiye Futbol Federasyon'dan olumsuz yanıt geldi. Federasyon yetkililerinden alınan bilgiye göre, İstanbul BŞB-Trabzonspor mücadelesi önceden belirlenen saatte ve yine Atatürk Olimpiyat Stadı'nda yapılacak.