Kaybetmeyeceksin

Galatasaray karşısında oynadıkları oyunun karşılığını alamadıklarını belirten Mustafa Denizli "Kaybetmeyeceksin. Özellikle derbi kaybedince üzüntüsü daha büyük oluyor" diye konuştu

  1. Haberler
  2. Spor
Pazar 13.09.2009 ABONE OL
Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, maç sonrası yaptığı açıklamada dün geceki skorun oynadıkları oyunun karşılığı olmadığını söyledi. Denizli, yedikleri ikinci gole kadar pozisyon sayısında üstün olduklarını belirterek "İyi şeyler yapan da hata yapan da bu takım. Psikolojik değerlerin yanı sıra fiziksel değerler de değişiyor o anda. Bizim için maçın bitiş anı 2. gol oldu. Golcü kimdir, kim değildir? Serdar çok pozisyon buldu. Serdar'dan sonra golcü dediğimiz Holosko orada görev yaptı, aynı başarıyı sağlayamadı" dedi. İkinci gole kadar Galatasaray'ın pozisyon bulmakta zorlandığını ifade eden tecrübeli teknik adam, "Galatasaray'ın kullandığı atışlarda çok adam kaçırdık. Bunu yapmamak lazım. Maçın skorunun Galatasaray lehine bitmesi bana göre çok zordu. Ama ortaya böyle bir skor çıktı. Her şeye rağmen bu maç bizim olumlu taraflarımızı götürmeyecek. Ben şu andan itibaren Manchester ile ilgili çalışmaya başlayacağım. Yaptığımız olumlu işleri bu maçta ne kadar sahaya yansıtacağımıza bakacağım. Ligde oluşan 9 puanlık fark hiç önemli değil" diye konuştu.

RIJKAARD BENİ İLGİLENDİRMEZ
Denizli "Geçen yıl ligin bitmesine 16 hafta kala nerelerde olduğumuzu biliyoruz. Şimdi 29 hafta var. Farkı kapatacağız. Rijkaard'ın kadroma şaşırması beni ilgilendirmez, ben kendi takımımı sahaya sürerim" diyerek sözlerini tamamladı.


BUGÜN NELER OLDU