"Şans yanımızda değildi"

Salı 15.09.2009 12:06
Güncelleme: Salı 15.09.2009 12:07
ABONE OL

Bursaspor Yönetim Kurulu Üyesi İrfan Koç, 1-0 yenildikleri Fenerbahçe maçına ilişkin olarak, ''Fenerbahçe maçında özellikle ilk yarıda çok daha iyiydik ama şans yanımızda değildi'' dedi.

Koç, futbol kalitesi az olsa da mücadele anlamanında maçın çok güzel geçtiğini, yeşil-beyazlı oyuncuların karşılaşmayı kazanmak için ortaya koyduğu performanstan genel anlamda memnun kaldıklarını söyledi.

Maça iyi başladıklarını ve yaklaşık 20 dakika Fenerbahçe'ye neredeyse top göstermediklerini anlatan Koç, kendi hatalarından yedikleri bir golle sahadan yenik ayrıldıklarını anlattı.

Koç, Fenerbahçe gibi oyunu her an değiştirebilecek kalitede futbolculardan kurulu bir takıma karşı başa baş mücadele ettiklerini vurgulayarak, ''Özellikle ilk yarıda çok daha iyiydik ama şans yanımızda değildi. Maçı her iki taraf da kazanabilirdi, ancak şansını iyi kullanan Fenerbahçe, sahadan 3 puanla ayrıldı'' diye konuştu.

Hakemin yönetimine ilişkin olarak ise Koç, ''Gösterilen kartların tamamı doğru. Hatta Fenerbahçeli 1-2 futbolcuya kırmızı kart bile gösterilebilirdi. Sarı-lacivertli futbolcular zaman zaman hakeme olan tepkilerini çok abarttılar'' değerlendirmesinde bulundu.