Twente Fenerbahçe'ye bileniyor

Salı 15.09.2009 13:47
Güncelleme: Salı 15.09.2009 13:48
ABONE OL
Fenerbahçe'yle UEFA Avrupa Ligi ilk maçında İstanbul'da karşılaşacak olan Hollanda ekibi FC Twente hazırlıklarının Hollanda etabını tamamladı.

17 Eylül'de Fenerbahçe'yle İstanbul Şükrü Saracoğlu Stadı'nda UEFA Avrupa Ligi maçına çıkacak olan FC Twente, hazırlıklarının Hollanda etabını tamamladı. Hengelo şehrindeki spor tesislerinde bugünkü çalışmasını tamamlayan takim, İstanbul'da Fenerbahçe'ye karşı oynayacağı maç için geri sayıma başladı. Çok az taraftarın izlediği son antrenmanda teknik direktör Steve McClaren'in moralinin bozuk olması ve futbolcularına sürekli kızması dikkat çekti.

Takımın hazırlıkları ve İstanbul'da Fenerbahçe'yle oynayacakları karşılaşmayla ilgili olarak Turk basınına hiçbir şekilde bilgi vermek istemeyen McClaren, tüm açıklamalarını İstanbul'da karşılaşma öncesi düzenleyeceği basın toplantısında yapacağını söyledi.

Bu arada antrenmanı takip eden Türk basın mensupları Twente'li yöneticilere teknik direktör Steve McLaren'e verilmek üzere bir Fenerbahçe forması hediye ettiler.