Yattara 45 dakika

Sakatlıktan kurtulan Gineli futbolcu, Antalyaspor maçı öncesi Broos ile görüşme yaparak en azından 45 dakika forma giymek istediğini söyledi

  1. Haberler
  2. Spor
Çarşamba 16.09.2009 ABONE OL
Farklı İstanbul BŞB galibiyeti sonrası bahar havası esen Trabzonspor'a bir iyi haber de İbrahima Yattara'dan geldi. Uzun süredir sakatlığı nedeniyle takımdan ayrı kalan Gineli futbolcunun Antalyaspor karşılaşmasında 45 dakika da olsa forma giyebilecek duruma geldiği öğrenildi.

İDMANLARDA BAKACAK
Yattara'nın Antalyaspor maçında mutlaka oynamak istediği belirtilirken, Belçikalı hoca Hugo Broos'un, Gineli oyuncunun hafta içinde idmanlardaki performansını değerlendirmeye alarak son kararını vereceği bildirildi. Yattara'nın Broos ile yaptığı son görüşmede, "Kendimi iyi hissediyorum. İlk 11 olmasa bile en azından ikinci 45 dakikada oynamak istiyorum" dediği öğrenildi.

UMUT'UN ÇAYLARI ŞİRKETTEN
Sürçaysan adlı çay şirketi, attığı goller nedeniyle Umut Bulut'a çay hediye etti. Hediyesi tesislerde verilen Umut, 2009 yılı sonuna kadar istediği zaman çayını bu şirketten ücretsiz olarak alabilecek. Umut, hediyeye teşekkür ederek, golleri atmayı sürdüreceğinin sözünü verdi.

BUGÜN NELER OLDU