İngilizler ne yazdı?

  1. Haberler
  2. Spor
Perşembe 17.09.2009 ABONE OL
VAHŞİ ROONEY ayakkabı fırlattı
THE GUARDIAN: Scholes, Kartal'ın kanadını kırpmak için havada süzüldü. United İstanbul'daki stadı, ıslıklar ve çığlıklarla hatırlayacak. Ancak maçın bitimine 13 dakika kala Scholes'un attığı kafa golüyle birlikte, ıslıklar yerini mutlak bir sessizlik anına bıraktı. Futbolda da, sessizliğin sesine denk bir şey yoktur.
DAILY TELEGRAPH: Beşiktaş taraftarlarının açtığı 'Şampiyonusunuz, buna inanın' yazılı pankart, Mustafa Denizli'nin oyuncularındaki güvensizliği gösteriyor. Gol pozisyonu yakalayamadığı için öfkelenen Rooney, Beşiktaş taraftarlarının aleyhte tezahüratlarıyla da karşı karşıya kalınca iyice oyundan düştü. THE TIMES: Orta saha oyuncusu Scholes'un gözüne golünü atmadan önce tribünlerden lazer ışığı tutuldu. Beşiktaş, bazı taraftarlarının önce Anderson ardından da Scholes'a yeşil lazer ışı tutması nedeniyle UEFA'da bazı sıkıntılar yaşayabilir.
THE SUN: "Vahşi Rooney, ayakkabılarını fırlattı" başlığını kullandı ve Rooney'ye yapılan kötü tezahüratları haber yaptı. Haberde ayrıca Gerry Nevil'in "Türk taraftarlar, Avrupa'da benzeri olmayan bir atmosfer yaratıyorlar'' ifadesi de yer aldı.

BUGÜN NELER OLDU