Herkes görecek

372 dakikadır gol atamayan takımıyla ilgili eleştirilerin yersiz olduğunu söyleyen Beşiktaş Teknik Direktörü Denizli meydan okudu: "Bu takım golcü mü, değil mi, beraber göreceğiz"

  1. Haberler
  2. Spor
Cuma 18.09.2009 ABONE OL
Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, dün yapılan idman sonrası gazetecilerle bir araya gelerek kısa bir sohbet gerçekleştirdi. Takımın kötü gidişatına rağmen umutlu açıklamalar yapan tecrübeli çalıştırıcı, taraftara 'Rahat olun' mesajı gönderdi. Takımının iyi yolda olduğunu belirten Mustafa Denizli, "Kimse merak etmesin. Beşiktaşlılar rahat olsun. İyi yoldayız. Bunu da göstereceğiz. Beşiktaş'ı bizden daha fazla yaşayan ve düşünen yok. Üst üste zorlu maçlar oynadık. Gerçek kimliğimize yavaş yavaş dönüyoruz. Bu olumlu bir gelişme" dedi. Bu sezon yaptığı 7 resmi maçta sadece 3 gol atabilen ve son 372 dakikadır rakip ağları havalandıramayan siyah- beyazlı takım hakkındaki eleştirilerin de yersiz olduğunu ifade eden Denizli, "Taraftarın korkusu olmasın. Bu takım geçen sezonun en golcü takımı değil mi? Bir takım bir sezonda bu özelliğini kaybetmez. Bu takım golcü mü, değil mi, hep beraber göreceğiz. Üstesinden geliriz" diye konuştu.

PLANDA BOBO YOKTU!
Manchester United maçında kadro dışı kalan Bobo ile arasında bir sorun olup olmadığı yönündeki soruları da yanıtlayan Mustafa Denizli, "Aramızda herhangi bir problem yok. O gün için maç planlarımızda Bobo yoktu" dedi. Ayrıca savunmanın sağında görev değişikliğine gidip gitmeyeceği konusundaki bir soruya, "Sebep?" diye soruyla karşılık veren Denizli, her futbolcunun bireysel hatalar yapabileceğini ifade etti.


BUGÜN NELER OLDU