Başkan atakta

Beşiktaş Başkanı Demirören, ocak için liste çalışmalarını sürdürüyor. Başkan, Mete Düren ve Hüseyin Yücel'i kadroya dahil ederken, Mesut Parlak'a da teklif götürdü

  1. Haberler
  2. Spor
Cumartesi 19.09.2009 ABONE OL
Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, sessiz ve derinden yönetim kurulu listesini oluşturmaya başladı. Bir taraftan kamuoyunda ailesi tarafından çekilmesi için baskı yediği iddia edilen başkan Demirören diğer taraftan ise listesini oluşturmaya ve bazı isimleri kesinleştirmeye başladı. Beşiktaş başkanının listesine alacağı iki isim netleşti. İki dönemdir yönetim kurulunda olan Hüseyin Yücel durumunu garantileyen ilk yönetici oldu. Demirören, Sağlık Kurulu Başkanı olan Prof Dr. Mete Düren'e de yöneticilik teklifi götürdü ve olumlu cevap aldı. Düren, ocak ayında başkanın listesinde olacak. Çalışmalarını tam gaz sürdüren Beşiktaş Başkanı, Ocak ayındaki kongre için İstanbul Üniversitesi eski rektörü Mesut Parlak ile de görüştü. Parlak'ı da listesine almayı isteyen Yıldırım Demirören, bu konudaki çalışmalarını sürdürüyor.

AKSU BAYRAM SONRASI
Beşiktaş'ta ocak ayına uzun bir zaman olmasına rağmen adayıl için ilk sinyali yakan isim eski yönetici Murat Aksu olmuştu. Aksu'nun bayram sonrası resmi bir açıklama yapması bekleniyor.

BUGÜN NELER OLDU