Bu kez Hamburg

UEFA Kupası'nda geçen yıl yaşanan talihsizlikleri hatırlatan Adnan Polat, 'Hamburg'a şanssız elendik, bu kez Hamburg'daki finalde olacağız' dedi

Cumartesi 19.09.2009
Son Güncelleme: Cumartesi 19.09.2009
ABONE OL
Grubun en zorlu deplasmanı olarak gösterilen Atina'dan 3 puanla dönen Galatasaray'da Başkan Adnan Polat Avrupa Ligi için iddialı konuştu... Bu tip turnuvalara iyi başlamanın hem moral hem de puan olarak çok önemli olduğunun altını çizen Polat, "Yunanistan zorlu bir deplasman ancak biz karşılaşma öncesinde 3 puan alacağımıza inanıyorduk. Benim açımdan 3 gollü galibiyet sürpriz olmadı" dedi. Geçen yıl, ligde kötü gitmelerine rağmen UEFA Kupası'nda çok önemli bir performans ortaya koyduklarını hatırlatan Galatasaray Başkanı "İkinci Hamburg karşılaşmasında büyük şanssızlıklar yaşadık. Geçen yıl da önümüz açıktı fakat olmadı. Şimdi yeni hocamız ve teknik ekibimiz takıma büyük bir güven aşıladı. Yeni gelen oyuncularımızın kalitesi de üst düzey. Böyle olunca, takımın kimyası çabuk tuttu ve ortaya güzel bir tablo çıktı. Umarım bu performans uzun süre devam eder" diye konuştu.

KONUŞMAK İÇİN ÇOK ERKEN
Küçük takım, büyük takım ayrımı yapmadan yollarına devam ettiklerini ifade eden Başkan, Avrupa'da her maçın zorluk derecesinin yüksek olduğunu, bu nedenle nereye kadar gidebileceklerini kestirmenin imkansız olduğunu belirterek "Geçen yıl Hamburg'a elendik. Ama bu kez Hamburg'da oynanacak Avrupa Ligi finalinde olmak istiyoruz" sözlerini sarf etti. Başkan Adnan Polat, teknik ekibin "Henüz hazır değil" dediği Elano'nun görevini eksiksiz yerine getirdiğini de sözlerine ekledi.

https://www.sabah.com.tr