Fener'de neşter!

Twente maçındaki kötü futbol edeniyle çılgına dönen teknik direktör Daum, kadroda radikal bir operasyona hazırlanıyor.

Cumartesi 19.09.2009 10:30
ABONE OL
Alman hoca son haftaların formsuz isimleri Güiza, Colin Kazım ve Roberto Carlos'u kulübeye çekmeye hazırlanıyor. Bu oyuncuların yerine ise Semih, Mehmet Topuz ve Vederson'a "Hazır ol" talimatı verildi. Daum'un, özellikle Roberto Carlos ve Güiza'yı yedek bırakmasının bir krize yol açıp açmayacağı tartışma konusu oldu.

Revizyon şart
Alman hocanın, Kazım'ın yerine Topuz'u monte etmesi bekleniyor. Güiza&Carlos da her an kulübeye çekilebilir.

Fenerbahçe'de Twente karşısında oynanan kötü futbol ve Kadıköy'de alınan 2-1'lik yenilgi takımda revizyonu gündeme getirdi. Teknik direktör Christoph Daum'un Manisaspor maçında başlayıp, son haftalarda iyice belirginleşen fiziki düşüşü önlemek için Belediyespor maçında kadroda bazı değişiklikler yapacağı öğrenildi. Hedefteki isimler ise Kazım, Güiza,
Roberto Carlos ve Andre Santos! Özellikle Twente maçında ıslıklanan Kazım'ın yarın büyük ihtimalle kulübeye çekilmesi bekleniyor.

Santos'a uyarı
Daum'un sağ kanatta Kazım'ın yerine Twente maçındaki frikik golüyle moral bulan Mehmet Topuz'u oynatacağı öğrenildi. Sezona iyi başlayan ancak yine suskunluğa bürünen Güiza'nın yerine Semih'in forma giymesi sürpriz olmayacak. Carlos'un formsuzluğu da bardağı taşırdı. Alman hoca, Brezilyalı yıldızın yerine haftalardır şans bekleyen Uğur Boral'a 'hazır ol' talimatı verdi. Daum'un düşüşe geçen Santos'u da toparlanması için uyardığı öğrenildi.