"G.Saray'dan 3 puanı alacağız"

Kasımpaşa Teknik Direktörü Yılmaz Vural, Turkcell Süper Lig'de 21 Eylül Pazartesi günü Galatasaray ile yapacakları karşılaşmada istedikleri oyunu sahaya yansıtarak, mücadeleden 3 puanla ayrılacaklarına inandığını söyledi.

  1. Haberler
  2. Spor
Cumartesi 19.09.2009 12:21 ABONE OL
Vural, Kasımpaşa Kulübü'nün resmi internet sitesinde yer alan açıklamasında, takımlarında bir toparlanma sürecinin yaşandığını ifade ederek, ''Geçen haftaki Gaziantepspor maçı bunun göstergesidir. Galatasaray'da herkes bize kaç gol atacağının hesabını yapıyor. Kimse bizim ne yapacağımızı hesap etmiyor. Bu maçta istediklerimizi sahaya yansıtıp, 3 puanı alacağımıza inanıyorum'' ifadelerini kullandı.

Yılmaz Vural, göreve geldiğinde her 4 maçtan en az 6 puan almayı kendilerine hedef koyduklarını anlatarak, ''Ankaraspor'un ligden düşürülmesiyle bu takımla yapacağımız maçtan 3 puan çıkarmış olduk.
Şimdi hedefimizin tutması için Galatasaray ve Kayserispor ile yapacağımız maçların en az birinden 3 puanla ayrılmamız gerekiyor. Umut ediyoruz ki, Galatasaray'dan bu 3 puanı alırız'' diye görüş belirtti.
Lacivert-beyazlı takımın ilk 5 maçta henüz puanı bulunmuyor.
BUGÜN NELER OLDU