Türkler'le revizyon

Güiza, Kazım, Andre Santos ve Roberto Carlos'taki düşüş nedeniyle Daum; Semih, M.Topuz, Özer Hurmacı ve Uğur Boral gibi Türk futbolcuları ilk 11 için düşünmeye başladı

Cuma 19.09.2009
Güncelleme: Cumartesi 19.09.2009
ABONE OL
Twente mağlubiyeti sonrası Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum'un kadroda bazı değişikliklere gideceği öğrenildi. Sezon başından bu yana Güiza ve Kazım'ın üzerinde ısrarla duran Alman teknik adamın, iki oyuncunun da düşen performansı sonrası Semih ve Mehmet Topuz'u ilk 11 için ciddi ciddi düşünmeye başladığı bildirildi. Büyükşehir maçında forvette Semih'in sağ kanatta ise Mehmet Topuz'un görev yapması bekleniyor. Sol kanatta sezon başından bu yana iyi bir uyum yakalayan Roberto Carlos ve Andre Santos da, Daum'un memnun olmadığı isimler arasında. Tecrübeli çalıştırıcının bu kanatta da Uğur Boral, Vederson ve Özer Hurmacı alternatiflerine yönelebileceği ifade edilirken, Andre Santos ya da Roberto Carlos'tan sadece birinin solda defansif olarak görev yapacağı kaydedildi.

RAPORLAR KOCAMAN'A

Öte yandan Daum, dünkü idman sırasında elindeki bazı kağıtları, çalışmayı kuleden takip eden Sportif Direktör Aykut Kocaman'a gönderdi. Futbolcularla ilgili istatistiklerin bulunduğu raporda, bazı isimlerin uyarılması yönünde bir istek de bulunduğu iddia edildi.