"Başkan ve hoca istifa etmeli"

Pazar 20.09.2009 09:27
Güncelleme: Pazar 20.09.2009 09:29
ABONE OL
Turkcell Süper Lig'de kendi sahasında Kayserispor'a yenilerek kötü gidişini sürdüren Beşiktaş'ın yöneticilerinden Levent Erdoğan, çok sert açıklamalarda bulundu.

NTV'ye telefonla bağlanan Erdoğan, hem eleştiri hem öz eleştiri yaparak, kötü gidişten dolayı çok kişinin hesap vermesi gerektiğini ifade etti.

Erdoğan, kötü gidişin hesabını hocanın yanı sıra yönetimin ve başkanın da vereceğini dile getirdi.
Kendisinin her zaman konuştuğunu belirten Asbaşkan Erdoğan, ''Mahallenin delisi dediler, çok konuşuyor dediler'' ifadesini kullandı.

Başkan Demirören ile fikir ayrılığı yaşayıp yaşamadığı sorulan Erdoğan, ''Başkanı severim. Fikir ayrılığı değil, hadiseler ortada. Herkesin payı var'' diye karşılık verdi.

Levent Erdoğan, istifa edip etmeyeceği yönündeki soruyu ise ''İstifa etmeyeceğim'' diye yanıtladı.
İstifa edecek çok kişi olduğunu söyleyen siyah-beyazlı kulübün yöneticisi, ''Evvela teknik direktör, arkasından Demirören, sonra bize sıra gelir. Geçmişte yaşadığımız acı tecrübelerle ileriyi göremiyorum. Sabrın sonu mu kaldı? Maskelerle geziyoruz. Taraftarların yüzüne bakacak halimiz mi kaldı?'' şeklinde konuştu.

Bu arada, Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli'nin maç sonrası futbolcularla kısa süreli bir toplantı yaptığı öğrenilirken, tecrübeli teknik adamın futbolcularına bir gün izin verdiği bildirildi.
Beşiktaş, Kayserispor maçı sonrası ilk antrenmanını 21 Eylül Pazartesi günü yapacak.