Denizli bitti

Kayserispor yenilgisi sonrası "Ben dahil her şeyin değişmesi lazım" diyen Mustafa Denizli, istifa sinyalini verdi ve "Başarısızlığın bir numaralı sorumlusu benim" dedi

  1. Haberler
  2. Spor
Pazar 20.09.2009 ABONE OL
Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, 1-0 kaybedilen Kayserispor maçının ardından siyah-beyazlı taraftarları şok edici açıklamalar yaptı. 7 gün içinde alınan üç mağlubiyet üzerine faturayı kendisine kesen Mustafa Denizli, "Başarısızlığın bir numaralı sorumlusu benim" yorumunu yaptı. "

GİDİYORUM" DEMEDİ AMA...
"Beşiktaş'ta bir şeyler değişmeli. Bunların içinde ben de olabilirim" diyen deneyimli teknik adam, "Şampiyonlar Ligi'ndeki CSKA Moskova maçına daha 10 gün var. Bu zamana kadar her şey olabilir. Bu camiaya gelirken hangi şerefi, gururu yaşıyorsam, ayrılırken de aynı gururu, şerefi yaşayacağım" yorumuyla istifa sinyalini verdi. "Bizim için önemli olan Beşiktaş'ın başarısı" diyen Denizli, "Başkan istifanızı isterse kabul eder misiniz?" sorusuna "Gayet tabii. Bazen işler ters gidebilir. Düşüncelerimin arasında istifa da olabilir" yanıtını verdi. Tribünlerin tepkisinin kendisine yönelmemesi hakkında ise Denizli "O tepkinin içinde ben de olmalıyım. Biz bir bütünüz. İyiyi olduğu gibi, kötüyü de paylaşmalıyız" yorumunu yaptı.

TAKIMA YÜKLENDİ!
Deneyimli teknik adam, "Hep iddialı oldunuz. Yarından sonra da iddianızı sürdürür müsünüz?" sorusuna şu cevabı verdi:"Benden başka inancını kaybedenler olursa benim düşünmem lazım. Sadece benim inançlı olmam yetmez. Futbolcularım bile geçen sezon 'Şampiyon olacağız' düşüncesini paylaşmadı. Bu taraftarın bana inancını kaybettiğini hissedersem onları konuşturmadan ayrılabilirim. Biz bir bütünüz. Başarıyı paylaşırken, ortada da böyle bir tablo varken önde olması gereken insan benim. Bütün bunları söylerken istifa bazı yollardan birisidir."

BUGÜN NELER OLDU