Kağıt dert oldu

Daum'un idmanda verdiği kağıt parçasının başlarına dert olduğunu belirten Aykut Kocaman "Bu yüzden 3 çalkantılı gün yaşadık. Şu an tablo olumsuz değil" dedi

  1. Haberler
  2. Spor
Pazartesi 21.09.2009 ABONE OL
Fenerbahçe Sportif Direktörü Aykut Kocaman, maç öncesi yaptığı açıklamada, Daum'un idmanda verdiği bir kağıt parçası nedeniyle çalkantılı 3 gün geçirdiğini söyledi. Kocaman, Twente maçında aldıkları mağlubiyet sonrası her şeyin olumsuz tarafa çekildiğini, işin kendisinin Daum'a ültimatom vermesine kadar götürüldüğünü ifade etti. Böyle bir şeyin söz konusu olamayacağını belirten Fenerbahçe Sportif Direktörü, "Ben kendime yapılmasını istemediğim bir şeyi, başkasına yapmam. Bunlarla karşılaşacağız. Ama bu tip haberlerin de bir sınırı olması gerekiyor. Benim, Daum gibi tecrübeli bir teknik direktöre ültimatom vermem söz konusu olamaz. Bizim görevimiz, onun çalışma alanını açmak ve onu serbest bırakmak" dedi.

TWENTE'Yİ UNUTTURACAĞIZ
Twente karşısında henüz ilk mağlubiyetlerini aldıklarını da hatırlatan Kocaman, "Benim gözümde o karşılaşma, sezon başından bu yana oynadığımız en iyi oyunlardan biriydi. Golü bulana kadar da çok iyi baskı yaptık. Ama 1-0 öne geçtikten sonra ne olduysa kaybettik. Umarım performansımızla Twente maçını kısa sürede unuttururuz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU