Alıştıra alıştıra

Salı 22.09.2009 09:21
Güncelleme: Salı 22.09.2009 11:24
ABONE OL
Ocak ayında Brezilya'ya döneceğini söyleyen sambacı İstanbul BŞB maçında yedek kulübesinden bile çıkamadı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Soğuk rüzgarlar
Hâlâ dünyanın en iyi sol bekleri arasında gösterilen Roberto Carlos, ilk 11'deki formasını Vederson'a kaptırdı. Twente sınavının 65. dakikasında oyundan alınınca Daum ile arasında soğuk rüzgarlar esen sambacı, İstanbul BŞB maçında kendisini yedek kulübesinde buldu. Görünen o ki Daum, bir türlü beklediği verimi alamadığı Carlos'u alıştıra alıştıra yedek kulübesine çekiyor.

Merak konusu
Vederson'un yüksek performansı da Carlos'u kulübeye doğru iterken, Daum "Carlos'suz bir takım" fikrini empoze etmeye çalışıyor. Daum'un, Carlos kenarda dururken Belediye maçında Uğur'u oyuna alması da bu projenin bir parçası olarak yorumlandı. Devre arasında ülkesine gitmek isteyen Carlos'un yedek kalmaya devam etmesi halinde tavrının ne olacağı da merak konusu.

Ezberleyeceksin
Semih, son maçta yanında oturan Roberto Carlos'a, "Buraya alış" diye takıldı. İstanbul BŞB karşılaşmasında yedek kulübesinde oturan Roberto Carlos arkadaşlarının şakalarına maruz kaldı. Mücadele başladıktan sonra Brezilyalı oyuncuya yanında oturan Semih, "Bundan sonra maçları buradan seyredeceğiz. Artık bu koltuğa alışsan iyi olur" diye takıldı. Sambacı ise arkadaşının şakasına gülümsemekle yetindi. Teknik direktör Daum, Carlos'un yedek kalmasına, "Sakatlıklar yaşadı, Bu yüzden onu riske etmek istemiyorum ve dinlendiriyorum. Antalya maçına hazır olacak" diyerek kaçamak cevaplar veriyor.