Kurtuluş reçetesi!

CSKA Moskova maçını milat kabul eden Beşiktaş'ta Mustafa Denizli çözüm yolları için yol haritasını belirledi ve 6 maddelik bir liste hazırladı

  1. Haberler
  2. Spor
Çarşamba 23.09.2009 ABONE OL
Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli siyah-beyazlı ekibi tekrar ayağa kaldırmak için kolları sıvadı ve bir dizi tedbirler aldı. "Beşiktaş'ı yine aynı başarılı çizgisine getireceğiz. Cezayla değil, değişik yöntemlerle bu kötü gidişi ortadan kaldıracağız. Alınan kötü sonuçlardaki üzüntüler zaten yetiyor. Maddi cezalar bir şey ifade etmez" diyen Denizli'nin takımla ilgili aldığı kararları SABAH açıklıyor:

1 FUTBOLCULARLA tek tek görüşülecek. Yeniden motivasyonlarının istenilen seviyeye çıkması sağlanacak. Bu konuda özellikle Bobo ve Tello gibi geçen sene verim alınamayan oyunculardan başlanarak rehabilitasyon süreci yapılacak. Ankaraspor maçının boşluğu iyi değerlendirilecek.
2 CSKAMoskova maçı çıkış için büyük bir şans olarak değerlendirilecek. Maçı kazanmak için her türlü hazırlık yapılacak. Gerekirse 2 gün önceden Moskova'ya gidilecek. (Bu konuda Moskova öncesi Antalya'ya gidip kamp yapma ve Ümraniye'den uzaklaşma fikrinden vazgeçildi)

TABATA VE 20 BİN DOLAR!
3 FUTBOLCULARIN saha dışındaki sorunlarıyla da ilgilenilecek. Örneğin yeni tuttuğu evinin 20 bin dolarlık depozitosunu menajerinden borç alarak halleden Tabata gibi futbolcuların sorunlarıyla yakından ilgilenilecek.
4 YENİDEN takım ve şampiyonluk ruhunun oluşturulmasına çalışılacak. Bu konuda teknik kadro, futbolcuların yanı sıra takımın içinde olan Ümraniye'deki personelin sorunlarıyla da ilgilenilecek. Yönetim düzeyindeki çözümlerle yol açılacak.
5 MEDYAile geçen sene kurulan sağlıklı ilişkiler yeniden yapılandırılacak. Daha istikrarlı, net mesajlar iletilecek. Medyanın rahat çalışması ve röportaj almasına yönelik açılımlarda bulunulacak.
6 TAKIMDA bazı oyuncuları kadro dışı bırakma ve para cezası gibi uygulamalarda bulunulmayacak. Güven kazanılmaya çalışılacak. Ancak istenileni veremeyen isimlerden 4-5'i ile ocak ayında yollar ayrılacak.
BUGÜN NELER OLDU