Savunmada Önder-Bilica

Çarşamba 23.09.2009 13:19
Güncelleme: Çarşamba 23.09.2009 13:20
ABONE OL
Fenerbahçe, Turkcell Süper Lig'de Antalyaspor ile 26 Eylül Cumartesi günü yapacağı maçın hazırlıklarına yaptığı antrenmanla başladı.

İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçının ardından iki gün bayram izni yapan futbolcular, sabah Can Bartu Tesisleri'nde toplandı. Teknik direktör Christoph Daum'un sahada yaptığı kısa toplantının ardından, İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçının adamı seçilen Vederson'u antrenörler Roland Koch ve Ayhan Tumani kucakta taşırken, futbolcular şakayla bu oyuncunun kafasına vurdu.

Futbolcular daha sonra antrenmanda koşu ve istasyon çalışmasının ardından, taktik bir çalışma yaparken, kaleciler ile genç futbolcular Onur ve Furkan ayrı çalıştı. Deniz ise bireysel oyuncu antrenörü Dolu Arslan yönetiminde takımdan ayrı bir antrenman yaptı.

Antrenmana Volkan Demirel ile Abdülkadir katılmazken, İzinli olan Volkan Demirel'in öğleden sonra yapılacak antrenmana katılacağı, Abdülkadir'in ise boğaz enfeksiyonu nedeniyle çalışmada yer almadığı bildirildi.

SAVUNMADA BİLİCA-ÖNDER GÖREV YAPTI

Antrenmanın son bölümünde futbolcular yarı sahada çift kale maç yaptı.

Daum, antrenman maçında as takımda savunmada Önder ve Bilica ikilisine görev verirken, 6 yabancı sınırlamasında bu kez Lugano'yu yedek takımda oynadı.

Antrenman maçında Volkan Demirel'in yokluğunda kalede Mert yer alırken, Gökhan, Önder, Bilica, Roberto Carlos, Kazım, Cristian, Mehmet Topuz, Dos Santos, Alex, Güiza as takımda oynadı.

Fenerbahçe, öğleden sonra salonda basına kapalı yapacağı antrenmanla Antalyaspor maçı hazırlıklarını sürdürecek.