''2-2'yi yakaladığımız için mutluyuz''

Cuma 25.09.2009 22:54
ABONE OL
Gençlerbirliği Teknik Direktörü Thomas Doll, ''Trabzonspor karşısında 2-2'yi yakaladığımız için mutluyuz'' dedi.

Doll, Trabzonspor maçı sonrası düzenlediği basın toplantısında, oyunun başındaki hatalarıyla yedikleri golleri kendilerinin hazırladığını belirterek, ''Bir türlü önce biz uyanamıyoruz. Yine yediğimiz golleri oyunun başındaki hatalarımızla biz hazırladık. Fakat ikinci yarıda oyuncularımın gösterdiği performanstan son derece memnunum'' diye konuştu.

Trabzonspor karşısında ikinci yarıdaki iyi futbol ve mücadele gücüyle 2-2'lik skoru yakaladıkları için mutlu oldukların ifade eden Doll, toplantıyı terk ederken basın mensuplarına dönerek, ''Hala yenilmedik'' dedi.
Trabzonspor Teknik Direktörü Hugo Bross ise 2-0 öne geçtikleri maçı berabere bitirdikleri için büyük bir hayal kırıklığı yaşadıklarını söyledi.

Bross, ''Karşılaşmada 2-0 öne geçerek, büyük bir avantaj yakaladık. Ancak maç 2-2 tamamlandı. İkinci yarıda orta sahada Gençlerbirliği daha baskılı oynadı. Bu baskıya ne yazık ki cevap veremedik ve yine bir duran toptan kalemizde gol gördük. Büyük bir hayal kırıklığı içindeyiz'' diye konuştu.

Bross, Alanzinho'nun 2. yarıda oyuna alınıp, tekrar çıkarılmasına ilişkin bir soruya, ''Bu değişiklik tamamen bir taktiksel nedene bağlıydı. Cale'yi oyuna almayı düşünüyorduk. 2-2'den sonra hücuma yönelik bir hamle için Yattara'yı tercih ettik'' diye yanıtladı.