Barış çalışmayı yarıda bıraktı

  1. Haberler
  2. Spor
Pazartesi 28.09.2009 14:00 ABONE OL
Turkcell Süper Lig'de Eskişehirspor ile 1-1 berabere kalarak bu sezon ilk kez puan kaybeden Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi'nde perşembe günü yapacağı Sturm Graz maçının hazırlıklarına ara vermeden başladı.

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde, teknik direktör Frank Rijkaard yönetiminde basına açık olarak yapılan ve yaklaşık 1,5 saat süren idmanda, futbolcular iki gruba ayrılarak çalıştı.

Eskişehirspor maçında ilk 11'de oynayan futbolcular yenileme çalışması yapmakla yetinirken, diğer futbolcular ısınma ve top kapma idmanının ardından, çift kale maç oynadılar.

BAROS 3 GOL ATTI

Çift kale maçta (A)2 Ligi takımı oyuncuları da yer alırken, Eskişehirspor maçında yedek kalan Baros idmanda attığı gollerle yıldızlaştı.

Maçta etkili gözüken Baros, 3 gol birden atarak teknik direktör Rijkaard'a ''Hazırım'' mesajı verdi.

BARIŞ SAKATLANDI

Çift kale maçın sonuna doğru arka adalesinde çekme meydana gelen Barış, yarıda bıraktı.

Antrenör Neeskens'e adalesinde çekme olduğunu bildiren Barış, tesislere gitti.

ARDA, KEITA, GÖKHAN İDMANA ÇIKMADI


Galatasaray'da, Arda, Keita ve Gökhan antrenmana katılmadı.

Dün akşam oynanan maç ertesinde sol bacak üst iç adalesinde bir sertlik hisseden Keita ve sol ayak bileğindeki zorlanma hisseden Arda Turan, sağlık merkezinde yapılan tedavilerinin ardından koruma amacıyla dinlendirilirken, sakatlığı süren Gökhan ise sağlık merkezinde süren tedavilerinin ardından salon ve sahada özel olarak çalıştı.

Sakatlığı devam eden Emre Güngör takımdan ayrı çalışırken, Emre Aşık ise koruma amaçlı olarak fizyoterapist eşliğinde özel olarak idman yaptı

Galatasaray, Sturm Graz maçının hazırlıklarını bir günlük aradan sonra, Çarşamba günü ilk on beş dakikası yalnızca basına açık antrenmanla sürdürecek.

Bu arada, antrenmanı izlemeye gelen özürlü bir genç ile futbolcular ve Rijkaard yakından ilgilendi.

BUGÜN NELER OLDU