Taraftar açılımı!

Ligde 7'de 7, Fenerbahçe yönetimini de coşturdu. Taraftarın büyük tepkisini çeken 55 TL'lik kale arkası biletleri, Avrupa Ligi ve derbi maçları hariç yüzde 20 indirimle 44 TL'ye çekildi

  1. Haberler
  2. Spor
Pazartesi 28.09.2009 ABONE OL
Fenerbahçe, Antalyaspor deplasmanında kazanıp 7'de 7 yaparken 45 yıllık lige en iyi başlangıç rekorunu da egale etti. Bu rekor, tüm camiayı olduğu gibi Fenerbahçeli yöneticileri de adeta coşturdu. Fenerbahçe yönetimi, dün resmi siteden yapılan açıklamayla, çok tepki gören 55 TL'lik Migros ve Türk Telekom Tribünü bilet fiyatlarında yüzde 20 oranında indirime gitti. Kale arkaları, derbi ve Avrupa Ligi maçları hariç geçen yılki fiyatına, 44 TL'ye çekildi. Resmi siteden yapılan açıklamada şöyle denildi:

'COŞKUYA ORTAK OLUN'
"
Profesyonel futbol takımımız, 45 yıl aradan sonra, bir kez daha 7 maçta 7 galibiyetlik muhteşem bir seriyle sezona başlamıştır. Hedefimiz bu başarıyı bundan sonraki maçlarda da devam ettirmek ve sezon sonunda mutlu sona ulaşmaktır. Bu büyük coşkumuza ortak olmanıza katkı sağlamak için bilet fiyatlarında yeni bir düzenlemeye gidilmiştir.Fenerbahçe Profesyonel Futbol Takımı'nın Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynayacağı UEFA Avrupa Ligi ve derbi karşılaşmaları dışındaki maçlarda kalesi arkası Telekom ve Migros tribünleri bilet fiyatları 55 TL'den 44 TL'ye indirilmiştir. Büyük Fenerbahçe taraftarının tüm dünya kulüplerine örnek olan desteğini her zaman olduğu gibi bu sezonda da arkamızda göreceğimize inancımız tamdır."

BUGÜN NELER OLDU