"Kaybedersek istifa ederim"

  1. Haberler
  2. Spor
Salı 29.09.2009 16:14 ABONE OL
Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, CSKA Moskova maçını kaybetmeleri durumunda istifa edebileceğini açıkladı.

Denizli ve Beşiktaş takımı Lujniki Stadyumu'nda incelemelerde bulundu. Burada takımına küçük bir antreman da yaptıran Beşiktaş Teknik Direktörü Denizli Rus basınına ilginç açıklamalarda bulundu.
Tecrübeli teknik adam, "Kimsenin burada bize üç puan armağan etmeye hazırlanmadığını gayet iyi anlyoruz. Ama bize kesin zafer lazım, çünkü gruptan çıkabilmemiz için önümüze hedef koyduk. Tabii bunu yapmak kolay olmayacak. Türkiye'deki son maçlardaki Beşiktaş'ın oyunlarına baktığımızda bizim siyah çizgide olduğumuzu söyleyebilirim. Şampiyonlar Ligi'nde bir maçı daha kaybedersek, ben istifa etmek zorunda kalacağım. Diğer taraftan ise CSKA Moskova'yı yenmemiz Türkiye şampiyonluğunda başarılı şekilde oynamamıza da katkı sağlayacak." dedi.

Bu arada Rus spor uzmanı Anatoli Bışovets, CSKA takımının Beşiktaş takımını A'dan Z'ye tanıyabilmesi için Türkiye'ye kendi adamını gönderdiğini belirtti.

Rus spor uzmanı, CSKA Teknik Direktörü Juande Ramos'un Beşiktaş'la ilgili yeterince bilgisi olduğunu söyledi. Futbol ustası sayılan CSKA Başkanı Özel Danışmanı Vladimir Salkov "ajan" olarak Galatasaray-Beşiktaş maçına gönderdiği belirtildi. Salkov'un da Beşiktaş'ın zayıf taraflarını tespit ederek not şeklinde İspanyol teknik adam Ramos'a ulaştırdığı öğrenildi. Salkov, ''CSKA'nın Beşiktaş'ı yeneceğini düşünüyorum." diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU