Neredeyiz? Lideriz!

7'de 7 yaparak liderliğe oturan Fenerbahçe'de keyifler yerinde. Futbolcular, kendilerine puan tablosunu gösterip "Neredeyiz" diye soran Koch'a "Lideriz" diyerek zirveyi kutladı

  1. Haberler
  2. Spor
Salı 29.09.2009 ABONE OL
Galatasaray'ın Eskişehir'e takılmasıyla liderlik koltuğuna oturan Fenerbahçe, dün belki de sezonun en neşeli idmanını yaptı. Antalyaspor maçında yenilen golün cezası olarak çekilen şınavın ardından Daum'un yardımcısı Koch, bir gazeteden kestiği puan cetvelini futbolcularına gösterdi. Puan cetvelini göstererek "Neredeyiz?" diye soran Roland Koch'a, futbolcular hep bir ağızdan "Lideriz" yanıtını verdi. Ardından herkes alınan galibiyeti alkışladı. Teknik heyetin maçın adamı olarak seçtiği Cristian, Koch ve Ayhan Tumani'nin kucağında futbolcuların arasından geçti.

SANTOS&GÖKHAN YETİŞİYOR
Antalyaspor maçında sakatlanan Güiza, Andre Santos ve Gökhan Gönül antrenmana katılmadı. Kaptan Alex ise çalışmasını salonda sürdürdü. Topuğunda sorun bulunan Daniel Güiza'nın Sheriff Tiraspol maçına yetişmesinin zor olduğu öğrenilirken, tedavileri süren Santos ve Gökhan'ın oynama ihtimali yüksek. Öte yandan takımla kısa bir koşunun ardından salona geçen kaptan Alex'in, kendisi için hazırlanan özel program doğrultusunda çalıştığı bildirildi. Dar alanda oynanan çift kale maçı yarıda bırakan Deivid'in ise durumu iyi.
BUGÜN NELER OLDU