"Nihat tehlikeli oyuncu"

  1. Haberler
  2. Spor
Salı 29.09.2009 14:26 ABONE OL
Şampiyonlar Ligi B Grubu'ndaki ikinci maçında yarın Beşiktaş'la karşılaşacak olan CSKA Moskova'da Teknik Direktör Juande Ramos, maçtan zaferle çıkmak için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını belirtti. Yarınki maçta atak oyun sergileyeceklerini ifade eden Ramos, Beşiktaş'ın son dönemde oynadığı kötü oyun durumunun yarınki maçta değişmemesini beklediklerini söyledi.

Moskova'daki Lujniki Stadyumu basın merkezinde açıklama yapan Teknik Direktör Ramos, yarınki maçta mükemmel oyun sergileyeceklerine inandığını belirtti. Ramos, "Şampiyonlar Ligi'ne kötü başladık, Alman Wolsfburg takımına yenildik. Ama bence deplasmanda 3 - 1'lik bir skorla yenilmemize rağmen sahada iyi oynadık. Takımımız çok çaba sarfetti, forvette şans aradık, ama ne yazık ki defanstaki hatalar bizi yenilgiye uğrattı. Gerçi biz Almanya'ya zafer için gitmiştik. Beşiktaş'la yarın yapacağımız maçta azami derecede sonuç alacağız." dedi.

BEŞİKTAŞ ÖDÜL VERİR, BİZ PROFESYONEL TAKIMIZ


CSKA Moskova'nın İspanyol Teknik Direktörü, bir gazetecinin, Beşiktaş'ta yönetimin Moskova'da kazanmaları durumunda oyunculara prim vereceğiyle ilgili bir soruya ise, "Biz profesyonel takımız, şu ve bu maçı kazandık diye ödül almamıza gerek yok. Beşiktaş'ın bu tür davranmasını anlıyorum. Beşiktaş İngiliz Manchester United takımına yenildi. Dolayısıyla bu maç çok önemli onlar için. Ama biz profesyoneliz ve bu maçı kazanabilmek için yeterince motivasyonumuz var." diye yanıt verdi.

NİHAT TEHLİKELİ OYUNCU

Ramos, Nihat Kahveci'nin çok tehlikeli ve ciddi oyuncu olduğunu da itiraf etti. İspanyol teknik direktör, "Nihat'ın önceki maçta sakatlandığını duyduk. Nihat bize göre çok güzel, ciddi ve aynı zamanda da tehlikeli oyuncu. Nihat'ı İspanya'dan biliyorum. Ayrıca Beşiktaş'ın son maçlarda iyi oynamadığını görüyoruz. Bu bizim açımızdan olumlu veri. Ama biz buna göre oyun sergilemeyeceğiz. Biz atak yapmaya çalışacağız. Beşiktaş'ın elbette ki başarısız maçları sona erecektir. Ama bunun yarınki maçta sona ermemesi için elimizden gelen her şeyi yapacağız." dedi.

BUGÜN NELER OLDU