Size inanıyoruz

Beşiktaş Başkanı Demirören, Denizli ve kaptanlarla yaptığı toplantıda "Geçen yıl çifte sevinci yaşatan sizlersiniz. CSKA maçını kazanacak gücünüz de var. Sizlere inanıyoruz" diye konuştu

  1. Haberler
  2. Spor
Salı 29.09.2009 ABONE OL
İtalya seyahatini sonlandırarak önceki gün İstanbul'a dönen Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, dün takımla birlikte Moskova'ya giderek teknik direktör Mustafa Denizli ve futbolculara moral verdi. Denizli'ye "Sonuna kadar arkanızdayız" mesajını veren Demirören, kaptanlarla yaptığı görüşmede ise şöyle konuştu:

KÖTÜ GÜNLER BİTECEK
"Sizlere inanıyor ve güveniyorum. CSKA Moskova maçı bizim için çok kritik bir dönemeç ve buradan galibiyetle dönmenizi istiyorum. Takım olarak bunu başaracak gücümüz var. Ben başkanınız olarak sonuna kadar yanınızdayım. Geçen yıl, çifte kupalı şampiyonluk sevincini bu camiaya yaşatan sizlersiniz. Şimdi kötü günler geçiriyoruz. Ama bunların geride kalacağına eminim. Olumsuz tabloyu değiştirmek sizin elinizde. Bizim kadromuzda bu kalite var. CSKA'yı yenersek, hem Şampiyonlar Ligi'nde herkes bizi konuşacak, hem de ligdeki kötü gidişe de bu moralle son vereceğiz." Öte yandan CSKA-Beşiktaş maçını İspanyol hakem Mejuto Gonzalez yönetecek.

MOSKOVA'DA SUNİ ÇİME ALIŞIYORLAR!
Beşiktaş, dün Rusya'ya hareket etti ve ayağının tozuyla Moskova'da antrenmana çıktı. CSKA maçının oynanacağı, suni çime sahip Luzhniki Stadı'nda 1.5 saat süren idmanda, Kartal taktik çalıştı ve zemine alıştı. Mustafa Denizli yarınki maç öncesi bugün basın toplantısı yapacak.

BUGÜN NELER OLDU