Bursaspor taraftarından takımı için proje

Bursaspor taraftarının, Bursaspor - Diyarbakırspor maçında yaşanan olaylar nedeniyle PFDK tarafından kulübe kestilen 110 bin TL'lik cezanın ödenmesi için hazırladığı proje, yönetim kurulunca kabul edildi.

Yeşil - beyazlı taraftarların oluşturduğu forum alanındaıÜü, Bursaspor'un 2009-2010 sezonu için çektirmiş olduğu posterin uygun bir fiyatla Bursastore mağazalarında satılmasıyla oluşacak gelirin, alınan cezanın ödenmesi konusunda yardımcı olacağı düşünülerek proje geliştirildi.

Bursaspor yöneticisi Selçuk Eren, projenin yönetim kurulu tarafından onaylandığını söyledi. Eren, şunları kaydetti;

"Taraftarlarımızın böyle bir projeyi düşünmeleri bizlerin ne kadar duyarlı bir gruba sahip olduğumuzun göstergesidir. Böyle düşünceli bir taraftar kitlesine sahip olduğumuz için gurur duyuyoruz. Geçtiğimiz hafta içinde takımımızın çektirmiş olduğu takım posterini uygun fiyatla satışa sunmak için çalışmalarımız başlamıştır."

Storelerde satılmak üzere birçok çeşitte yeni ve farklı ürünlerin taraftarları beklediğini ifade eden Eren, "Gerçek taraftar lisanslı ürün kullanır." diyerek herkesi bu konuda sağduyuya çağırdı.
Eren, önümüzdeki günlerde VİP ve Kapalı Tribün kombine biletleri alan taraftarların hediye formalarının en kısa zamanda dağıtımına başlanacağını sözlerine ekledi.

BİZE ULAŞIN