Kara kedi girdi

Ankaragücü mağlubiyeti Galatasaray'da sinirleri gerdi. İstanbul uçağı rötar yapınca havaalanında saatler geçiren Adnan Polat ve yöneticiler; Frank Rijkaard ve ekibiyle bir araya gelmedi

Ankaragücü deplasmanında alınan 3 farklı mağlubiyet, Galatasaray'da mesut günlerin de sonunu getirdi. Takımın aldığı ilk beraberlik sonrasında kaptanlar Arda ve Ayhan'ı Ankara yolculuğu öncesinde havaalanında yanına çağıran ve "Toparlanın" çağrısı yapan başkan Adnan Polat, dönüş yolunda takımla tek kelime konuşmadı. Kafileyi İstanbul'a götürecek tarifeli uçağın rötar yapması nedeniyle Esenboğa Havalimanı'ndaki kafede Fenerbahçe-Gençlerbirliği maçını izleyen Adnan Polat'ın, Frank Rijkaard ve ekibinden uzak oturması, sarı-kırmızılı futbolcularla da bir araya gelmemesi dikkat çekti.

SOYUNMA ODASINA GİRDİ VE...
Yardımcısı Johan Neeskens ile birlikte oturan ve bir hayli üzgün olduğu gözlenen Rijkaard'ın da kimseyle konuşmaması dikkat çekti. 3-0'lık mağlubiyetin ardından soyunma odası kapısından sinirli girdiği gözlemlenen Hollandalı teknik adamın, başları önde oturan futbolcuların üzgün olduğunu görünce yapmak istediği konuşmayı ertelediği ve tek kelime etmeden basın toplantısının yolunu tuttuğu öğrenildi.

UYARI DA İŞE YARAMADI!
Galatasaray Başkanı Adnan Polat ve Futbol Şubesi Sorumlusu Haldun Üstünel, Ankara yolculuğu öncesinde kaptanlar Arda ve Ayhan ile görüşmüş ve takımdaki problemleri dinlemişlerdi.

BİZE ULAŞIN